Helaas, deze vacature is niet actief.

Zelfstandig Werkend Kok Ontbijt (20 + uur) in Vught

... Van der Valk, wie kent het niet? Waar je ook kijkt zie je wel één van onze prachtige hotels. In ons hotel in Vught zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkend kok voor het ontbijt. Ons team is jong, enthousiast...

Beschrijving

Functieomschrijving

Van der Valk, wie kent het niet? Waar je ook kijkt zie je wel één van onze prachtige hotels. In ons hotel in Vught zijn wij op zoek naar een zelfstandig werkend kok voor het ontbijt. Ons team is jong, enthousiast en heeft als doel, een hoge kwaliteit te leveren. De keuken is recentelijk vernieuwd en beschikken wij dus over een moderne keuken voorzien van de beste technieken.

Wat ga je doen?
Het voorbereiden en bereiden van het ontbijtbuffet samen met het netjes houden van de werkruimte behoort tot jouw werkzaamheden. Daarnaast dien je in staat te zijn om op rustige momenten vooruit te kunnen kijken (qua voorbereidende en ondersteunende werkzaamheden). Dit doe je zowel voor je eigen team als voor andere collega's. Ook is het verlenen van een proactieve service waarbij je anticipeert op de wensen van onze gasten belangrijk voor deze functie.

Wie zoeken wij?
Wij zijn per direct op zoek naar een zelfstandig werkend kok voor het ontbijt! Een service gerichte vroege vogel! Een gastgerichte sociale, collegiale en flexibele collega met een positieve en hand-on mentaliteit die graag zijn handen uit de mouwen steekt. Flexibele inzet op verschillende dagen is een must, net als een redelijke kennis van de Engelse taal. Je moet minimaal MBO niveau 3 hebben behaald en affiniteit met horeca is ook een vereiste. Het salaris is conform Horeca CAO.

Bij Van der Valk werken wij volgens vijf basisprincipes:
1. We behandelen iedereen met respect
2. Teamwork is de basis van ons succes
3. We zijn eerlijk en betrouwbaar
4. We zijn netjes in al onze uitingen
5. Veiligheid voorop

Maar wij hebben ook wat te bieden
Je kunt je ontplooien in een veelzijdige functie binnen een jong en enthousiast team. Daarnaast bieden wij volop doorgroeimogelijkheden.

Je ontvangt een salaris conform horeca cao. Je hebt een veelzijdige functie waarbij veel ruimte is voor eigen initiatief binnen een oplossingsgericht familiebedrijf.

Verder ontvang je een “Family & Friends membercard” die jou korting geeft op overnachtingen en in de restaurants bij verschillende Van der Valk hotels in binnen- en buitenland.

Wil je meer informatie?
kunt u terecht bij onze website www.hotelvught.nl, of bij Van der Valk Hotel 's-Hertogenbosch-Vught (073 658 77 77) en vraag naar mw. van der Ven, HR adviseur.

Wil je reageren?
Klik dan op onderstaande knop om naar het sollicitatieformulier te gaan!

Regio
Noord-Brabant
Locatie
Afdeling
Keuken
Dienstverband
Parttime
Talen
Nederlands, Engels
Opleidingsniveau
MBO
Werkervaring
1 tot 2 jaar
Arbeidstijd per week
20

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Vught
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Vught | Noord-Brabant | Horeca / Catering | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.