Helaas, deze vacature is niet actief.

Medewerkers Bediening in Wolvega Heerenveen

... Ter uitbreiding van ons bedieningsteam zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's. Voor ons restaurant zijn wij per direct op zoek naar enthousiaste, ervaren en gemotiveerde collega’s die ons team willen komen...

Beschrijving

Functieomschrijving

Ter uitbreiding van ons bedieningsteam zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's. Voor ons restaurant zijn wij per direct op zoek naar enthousiaste, ervaren en gemotiveerde collega’s die ons team willen komen versterken.

Ons restaurant wordt bezocht door gasten uit de regio en de meeste van onze hotelgasten dineren ook in ons a la carte restaurant. Het restaurant is geopend van 12.00 uur tot 23.00 uur. We werken met wisseldiensten. Bijvoorbeeld om 17.00 uur beginnen tot sluit (ca 00.00 uur) of vanaf 12.00 uur tot ca 20.30 uur. We zijn 365 dagen per jaar geopend dus regelmatig werken in het weekend en op feestdagen hoort er ook bij.

Doordat we met een groot team werken is het meestal mogelijk om rekening te houden met wensen voor vrije dagen of roostertijden.

Solliciteer via onderstaande link of stuur je sollicitatiebrief met CV naar


Hotel Wolvega-Heerenveen
T.a.v. H.F. Matser
Atalanta 10
8472 CA Wolvega

 

Regio
Friesland
Locatie
Afdeling
Bediening
Dienstverband
Fulltime
Talen
-
Opleidingsniveau
Overig
Werkervaring
1 tot 2 jaar

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Wolvega Heerenveen
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Horeca / Catering | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.