Barkeeper in Amsterdam Amstel

... Moscow Mule, Bloody Mary of Negroni? Jij weet natuurlijk meteen waar we het over hebben; cocktails. Ook de recepten zijn geen geheim voor jou; je schudt ze zo uit je mouw. Gastvrijheid zit daarnaast in jouw bloed...

Beschrijving

Functieomschrijving

Moscow Mule, Bloody Mary of Negroni? Jij weet natuurlijk meteen waar we het over hebben; cocktails. Ook de recepten zijn geen geheim voor jou; je schudt ze zo uit je mouw. Gastvrijheid zit daarnaast in jouw bloed en je weet precies aan te voelen waar een gast behoefte aan heeft.

Klinkt dit als een beschrijving van jou? Mooi, want wij zijn op zoek naar een Barkeeper!

Allereerst, wie zijn wij?
Begin oktober zijn de deuren van het Van der Valk Hotel Amsterdam-Amstel geopend! Gelegen aan het water en op een steenworp afstand van het stadscentrum heeft Van der Valk haar eerste hotel binnen de ring van Amsterdam gebouwd. Het hotel is gezellig en familiar, maar zeker ook luxe met de comfort van deze tijd.

Van der Valk staat bekend om het familiegevoel dat zij weet over te brengen aan iedereen die een stap door de deur zet. Gasttevredenheid en een hoog servicelevel staan centraal, altijd die ene stap extra zetten om ervoor te zorgen dat onze gasten meer ontvangen dan zij verwachten. Naast een uitgebreide service biedt Van der Valk Hotel Amsterdam-Amstel 206 luxe hotelkamers, 12 multifunctionele congres- en vergaderruimtes en een uitgebreide wellness met buiten zwembad. Ook op horecagebied is er een brede keuzemogelijkheid; een moderne bar met open keuken (Moqum), een buffetrestaurant (’t IJ) en een sfeervol á la carte restaurant (Amstelle).

Wat ga je doen?
In MOQUM sta jij achter de bar, je verzorgt het verblijf van de gasten, van ontvangst tot vertrek. Naast het bedienen van de gasten, behoren ondersteunende werkzaamheden eveneens tot het takenpakket, zoals bijvoorbeeld het verzorgen van diner en borrels. Je draagt jouw steentje bij in een spontane sfeer en krijg je de gelegenheid om jezelf te ontplooien en zorgen wij er voor dat er voldoende ruimte is voor coaching, initiatief en zelfstandigheid. Ons team is gekenmerkt door collegialiteit, samenwerken, plezierige werksfeer en professionele werkomgeving. Samen doen we er alles aan om onze gasten de hoogst mogelijke service te bieden.

Waar zijn we naar op zoek?

Je bent charismatisch, vriendelijk en gastgericht. Je kunt goed omgaan met stress, bent communicatief vaardig en proactief. Daarnaast heb je een 24/7 mentaliteit en ben je flexibel. Verder vragen wij:

  • Ervaring in een soortgelijke functie
  • Goede kennis van de Nederlandse taal en bij voorkeur ook van de Engelse taal
  • Kennis van en interesse in bieren, wijnen en cocktails
  • Een minimale leeftijd van 18 jaar

Klinkt goed, maar wat staat daar tegenover?
Eerlijk is eerlijk, werken bij Van der Valk betekent hard werken. Samen zetten we alles op alles om onze gasten het beste te bieden. Maar daar tegenover staat de kans om mee te bouwen aan een gloednieuw Van der Valk concept en wordt onderdeel van ons dreamteam. Je werkt in een open spontane sfeer en je krijgt de mogelijkheid jezelf te ontplooien. Daarnaast:

  • Vergoeding met een marktconform salaris.
  • Deelname aan trainingen en tijd voor persoonlijke ontwikkeling.
  • Personeelskortingen binnen Van der Valk Hotels & Restaurants.

 Heb je interesse en wil je ons team komen versterken? Stuur dan je CV en motivatiebrief z.s.m. naar Julie Hurks, HR Manager via .

**

Regio
Noord-Holland
Locatie
Afdeling
Bediening
Dienstverband
Fulltime/Parttime
Talen
Nederlands, Engels
Opleidingsniveau
MBO/HBO
Werkervaring
1 tot 2 jaar
Arbeidstijd per week
16 - 40 uur

Extra informatie

Plaats
Amsterdam Amstel
Dienstverbanden
Parttime (overdag)
Gepubliceerd op
30-09-2019

Noord-Holland | Horeca / Catering | Parttime (overdag)

Solliciteer direct

Deel deze vacature

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.