Helaas, deze vacature is niet actief.

Bijbaan: Recruiter op ons hoofdkantoor in Haarlem

Voor ons hoofdkantoor in Haarlem zijn wij op zoek naar een nieuwe collega Recruiter. Je werkt in een ambitieus, gezellig en informeel team, verwerkt binnenkomende sollicitaties, doet administratieve taken en neemt contact op met kandidaten. Dus wil jij een afwisselende en leuke bijbaan in een supergezellig team? Lees dan snel verder!

Wat ga je doen?

Onze HR-afdeling verzorgt de werving en selectie van flexibel en vast personeel voor de dochterondernemingen van Emolife, zoals SQPeople, The Sales Unit, Activate België en Activate Duitsland. Wij zijn gevestigd in het centrum van Haarlem en ons team bestaat uit jonge, energieke en ambitieuze mensen. Voor onze dochterbedrijven zoeken we heel veel enthousiaste en getalenteerde parttime werknemers. Als Recruiter binnen ons team zal jij je hier op richten.

Als Recruiter werk je in een team dat samen verantwoordelijk is voor de behandeling van de reacties op diverse vacatures van onze bedrijven. Dat houdt in dat je inkomende sollicitaties oppakt, beoordeelt en eventueel een afspraak maakt. Omdat we verschillende bedrijven en vacatures bedienen, moet je goed kunnen schakelen. Vragen die binnenkomen pak jij op, je voert telefonische screenings uit en houdt de administratie bij.

Al met al: Een bijbaan met veel verschillende kanten! En dat allemaal in een leuk en gezellig kantoor waar een relaxte en informele werksfeer hangt.

Wat wij bieden

  • Een marktconform bruto salaris
  • Een afwisselende en flexibele bijbaan van minimaal 8 uur per week
  • Veel verantwoordelijkheid
  • Vrijdagmiddagborrels

Wat wij vragen:

  • Je dient ingeschreven te staan bij een hbo- of wo-opleiding.
  • Je beschikt over goede communicatievaardigheden
  • Je bent nauwkeurig
  • Het lijkt je leuk om te werken in de werving en selectie
  • Daarnaast ben je woonachtig in de omgeving van Haarlem of je vindt het geen probleem om hier naartoe te reizen
  • Je bent voor een langere periode beschikbaar

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Opleidingsniveaus
MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Haarlem
Werkuren per week
8 - 20
Dienstverbanden
Parttime (overdag), Avondwerk
Salarisindicatie
Tussen €9,00 en €10,00 per uur
Verantwoordelijk voor
Verwerken en benaderen van binnenkomende sollicitaties

Haarlem | Noord-Holland | Personeel & Organisatie / HRM | Callcenter / Customer Service | Callcenter medewerker | Recruiter | Parttime (overdag) | Avondwerk | MBO | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.